Латексні матраци

Матраци з 100% натурального латексу еластичні, що забезпечує не тільки комфорт, але і ортопедичний ефект, що є неможливим для штучного латексу. Матрац з 100% латексу приймає Ваше тіло, створивши відчуття невагомості, забезпечить рівномірну підтримку тіла під час сну. Зняття втоми, нормалізація кровообігу, - все це лише мала частина того, що подарує Вам матрац з 100% натурального латексу.

Властивості матраца з натурального латексу:

Латекстні матраци - переваги:

Даний матеріал виготовляється з природної сировини - молочного соку бразильської гевеї. Завдяки особливій високотехнологічної обробці воно набуває чудову пружність і спінену пористу структуру. Матраци з натурального латексу відрізняються приємною, але не надмірною м`якістю. До інших переваг таких моделей можна віднести:

Ненав`язливу і при цьому відчутну підтримку - матрац з латексу має чудові анатомічні властивості, з легкістю адаптується під Ваше тіло.
Чудову вентиляцію. Завдяки високій пористості такі вироби відмінно пропускають повітря, зберігаючи свіжість та підтримуючи комфортний мікроклімат незалежно від температури повітря в кімнаті.
Гігієнічність. Натуральні латексні матраци не накопичують пилових кліщів, в них не розмножуються небезпечні мікроорганізми і цвілеві грибки.
Довговічність. Латекс досить стійкий до деформації, а вироби на його основі можуть прослужити не один рік.

Ортопедичні матраци з латексу нерідко доповнюють іншими матеріалами - пінополіуретаном, кокосовим волокном, що утеплюють шарами або інноваційними спіненими складами. Це дозволяє максимально вдосконалити природні властивості сировини і значно розширити функціональність виробу.
Ціни на матраци з натурального латексу

Якщо раніше ціна на латексний матрац була єдиним його недоліком, то сьогодні все змінилося. Купити недорогу модель на основі натурального матеріалу тепер може кожен. Всесвітньо визнані бренди пропонують вироби для дорослих і дітей, різні по жорсткості, висоті і габаритам. Однак усі товари об`єднує одне - чудова якість і велика практичність по більш ніж привабливій вартості.