Верблюжа шерсть

Рулони

З давніх часів на Сході верблюжа шерсть вважається священною, присутність її в будинку приносить щастя й удачу. Культура Сходу яскраво відобразилася в Європі, це торкнулося і верблюжої вовни. Вироби з неї стали найпрестижнішими і найпопулярнішими в багатьох країнах.

В`язане неткане полотно з верблюжої вовни – складається з 100% верблюжої вовни з начосом, вироблене голкопробивним методом із застосуванням м`яких товстих ниток.
З усіх видів вовни саме верблюжа містить найбільшу кількість ланоліну (тваринного воску). При температурі 36-37 градусів за Цельсієм ланолін легко вбирається в шкіру і сприятливо впливає на неї. Завдяки своєму зігріваючому ефекту наповнювач сприяє поліпшенню мікроциркуляції крові, розширенню судин, активізації обмінних процесів в організмі, стимулюванню процесів регенерації тканин.

Верблюжа вовна нейтралізує токсини, що виробляються організмом, і надає косметологічну дію, омолоджуючи шкіру, робить її більш пружною і пластичною.

 

До того ж тільки верблюжа шерсть не електризується і краще за інші знімає статичну напругу, що має велике значення при сучасному використанні електричних побутових приладів та комп`ютерної техніки. Це чудовий захист від «техноагрессії», що йде від всіх електроприладів в будинку. На сході також стверджують, що верблюжа шерсть захищає від агресії соціуму, негативу навколишнього середовища (прискорює поглинання енергетичних пробоїн).

Зовнішня поверхня волокон верблюжої вовни стійка до проникнення вологи, а внутрішня має абсорбуючі властивості до 30% власної ваги (рекомендовано людям з підвищеною пітливістю, з ослабленою імунною системою, в період статевого дозрівання, престарілим людям, як профілактика застуд).

Волос верблюжої вовни – порожнистий, що забезпечує йому додаткові теплоізолюючі властивості і легкість. Шерсть захищає не тільки від переохолодження в холодну пору, а й від перенагрівання в спеку. Вона більш ніж у два рази легше овечої і набагато міцніша. Ще одна унікальна властивість верблюжої вовни полягає в тому, що вона гіпоалергенна, тобто не викликає алергії, як інші види вовни, що особливо важливо, якщо враховувати зростання кількості хворих на алергію і супутніми захворюваннями. Верблюжий пух абсолютно не дратує, а навпаки, заспокоює роздратовану шкіру.
Завдяки цим властивостям верблюжий пух вважається найвідповіднішим матеріалом для виготовлення матраців.