Спанбонд

Спанбонд Texfil (Польща) виробляється в Польщі біля міста Лодзь на високоякісному обладнанні з використанням сучасних технологій. Процес виробництва нетканого матеріалу Спанбонд (Spunbond) від компанії Texton відбувається на дуже високому технологічному рівні. Спанбонд Texfil виробляється з 100% поліпропіленового полімеру шляхом його розплавлення з подальшим термоскріпленням. Повністю автоматизованим виробництвом управляє комп`ютерна система. Весь процес виробництва максимально гнучкий, що дозволяє змінювати багато параметрів виробів, в тому числі і переробку використаної сировини. Спанбонд Texfil виробляється без шкідливих викидів, забруднення повітря. Якість процесу підтверджені численними європейськими атестатами та сертифікатами.

Спанбонд Texfil виробляється різної щільності від 13 г/м2 до 150 г/м2, в залежності від його призначення і способу виробництва. Товщина спанбонду впливає на його повітропроникність, жорсткість, теплоізоляційні властивості та ін. Нетканий матеріал спанбонд Texfil має широкий колірний асортимент.
Цей матеріал використовується при виробництві меблів як проміжний шар між оббивкою і наповнювачем. Часто спанбонд використовують при виробництві матраців, де він служить для ізоляції пружинних блоків, а також при виробництві взуття, товарів для медицини і гігієни, та ін.

Переваги нетканого матеріалу Спанбонд:

У меблевій промисловості нетканий матеріал Спанбонд, як правило, використовується при виробництві м`яких меблів. Спанбонд застосовується для пошиття знімних чохлів, в якості внутрішньої обшивки поверхонь матраців, закріплення і придання рельєфу формуючого матеріалу, для виготовлення стільців.

Виробники ортопедичних матраців використовують Спанбонд в якості прокладки, нейтралізуючи пружинний блок, а також в якості чохла для незалежних пружин.

Якості спанбонду дозволяють використовувати його в меблевій промисловості для обшивки нижніх і задніх стінок м`яких меблів, для захисту пружинного блоку, а також для внутрішньої обшивки подушок і матраців.

Спанбонд має високі показники зносостійкості, це дозволяє його використовувати для обробки внутрішніх поверхонь валіз, сумок та інших галантерейних виробів, а також в якості зовнішнього оздоблювального матеріалу.

Нетканий матеріал Спанбонд завдяки високій якості, міцності і легкості в розкрої, часто використовується в якості витратного матеріалу у взуттєвій промисловості (в якості підкладки, устілки, для дублювання шкіри, тощо).

У легкій промисловості спанбонд використовується для виробництва одноразового медичного і захисного одягу спеціального призначення, яка служить захистом від шкідливих речовин, пилу, бруду. Це одяг для персоналу салонів краси, фармацевтів, закладів харчування, співробітників електронної промисловості. Вироби з спанбонду можна стерилізувати, а також піддавати ручному пранню або чищенню.

Спанбонд успішно заміняє підкладкові тканини для виготовлення портмоне, спортивних, чоловічих сумок, рюкзаків, валіз, дипломатів і «баулів».

Також спанбонд широко використовується для пошиву чохлів для одягу, виготовлення упаковки для постільної білизни, ковдр, подушок.

Спанбонд широко використовується в медицині та гігієні адже це хімічно стійкий, міцний матеріал (стійкий до високих температур, володіє лужно- і кислотостійкістю), завдяки чому може піддаватися стерилізації. Спанбонд широко використовується для виготовлення одноразових постільних речей, одноразового медичного одягу, серветок, а також у виробництві засобів гігієни.

Матеріал для виготовлення медичного одягу повинен мати гігієнічні властивості, мати підвищену міцність, забезпечувати тепловий комфорт людини, виконувати захисну функцію, від попадання на одяг шкідливих речовин.

Одноразова постільна білизна зі спанбонду нетоксична, не викликає алергічних реакцій, має високу міцність, стійкість до стирання, а також високі показники ергономічних властивостей.