Морська трава

Листи

Рулони

Латексована морська трава – екологічно чистий матеріал, отриманий шляхом просочення і скріплення морських водоростей натуральним латексом.

Морські водорості являють собою пружний наповнювач для матраців, середньої жорсткості, приємний на дотик, що володіє унікальними природними властивостями, це один з найкращих настильних матеріалів, перевірений часом. Всі мікроелементи, виявлені в морській воді, знаходяться в морських водоростях в досить великій концентрації.

Так, один кілограм морських водоростей містить стільки ж йоду, скільки його міститься в 100 тисячах літрів морської води. Корисні властивості водоростей знали ще в давнину. Відомо, що в VIII столітті східна медицина використовувала їх при лікуванні і профілактиці багатьох хвороб. І сьогодні різні види морських водоростей залишаються невід`ємною частиною життя народів Азії, Латинської Америки, Європи.

Матраци з наповнювачем з морської трави зазвичай рекомендуються людям, як абсолютно безпечні. Більше того, наповнювач з морської трави під впливом тепла людського тіла виділяє йод, що, як правило, приносить користь для організму. Наповнений морською травою матрац, володіє унікальними властивостями, має чудову міцність і пружність, відмінну повітропроникність, а також стійкість до будь-якої вологості, володіє хорошими амортизаційними, ортопедичними та лікувальними властивостями, елементами ароматерапії, практично не втрачає і не змінює своїх властивостей під час усього часу експлуатації. Морська трава, підвищує не тільки імунітет, але і робить Ваш сон солодким, спокійним і позитивним, вносячи у нього легкий морський бриз.

Морська трава на підкладці з джуту – екологічно чистий матеріал, який виробляється шляхом скріплення волокон морської трави на джутову тканину.

Пар йоду, яким наділена морська трава містить у собі мінерали, амінокислоти, біоактивні речовини, які необхідні для нормальної роботи щитоподібної залози, а також впливають на підвищення імунітету заспокоєння нервів. Волокна морської трави корисні для діабетиків, оскільки мають у своєму складі елемент ванадій, який сприяє зниженню цукру в крові. Через велику кількість магнію, який підвищує всмоктуваність кальцію в кров і приємно заспокоює своїм шелестом, забезпечує оптимальний баланс температури тіла і його вологості, попереджає утворення електростатичних полів.