Латексна продукція

Рулони

Листи

Блоки

Подушки

Натуральний латекс – це сік каучукових дерев. Каучук (природний латекс) в чистому вигляді боїться попадання жиру, ультрафіолету, від цього він руйнується, тому при виробництві латексної суміші, крім каучуку, до складу суміші вводять додаткові стабілізуючі інгредієнти. В матрацному виробництві широко поширений латекс, який містить не менше 20% каучуку (природного латексу).

Латекс – м`який матеріал, який використовується як наповнювач в пружинних матрацах і як основа (монолітний блок) в безпружинних матрацах, в яких також використовується латекс середньої жорсткості (підвищеної пружності), в безпружинних матрацах також поєднується з іншими наповнювачами (наприклад: матрац з поєднання шарів жорсткої койри і латексу). Сам по собі матеріал має високу щільність, завдяки цьому й відмінну еластичність і великий термін служби, але при цьому низьку повітропроникність, тому в латексі завжди робляться додаткові наскрізні отвори для вентиляції, за рахунок чого матеріал набуває хорошу повітропроникність.

Основне джерело натурального каучуку (молочного соку) – вічнозелене дерево Бразильська Гевея (90% світового виробництва). Родина Гевеї – Бразилія, з часом Гевея поширилася по інших континентах і країнам таким як: Південна Америка, Південно-Східна Азія (Таїланд, В`єтнам, Камбоджа, Малайзія та ін.), Тропічна Африка. Так само Гевея виростає в тропічних джунглях і штучно вирощених плантаціях.
Сік Гевеї наділений антисептичним ефектом, мікроби і бактерії гинуть у ньому, тому при видобутку соку, дерево не хворіє від постійних надрізів (протягом 2-х десятків років), а навпаки, заліковує себе. Натуральний латекс зберігає антисептичну властивість (залежно від кількості вмісту натурального каучуку), яке не дозволяє жити ніяким мікроорганізмам, включаючи кліщів.

Технологічні особливості одержання латексу, використовуваного в меблевій промисловості:

Латексні матраци випускають або дуже мало, або взагалі не випускають ніяких виробничих запахів, що є великою перевагою для людей, чутливих до запахів.

Ізоляція рухів – ця властивість, насамперед пов`язана з матрацами виготовлених з латексу, які вихваляють більшість власників. Ізоляція рухів означає, що коли один із сплячих на матраці перевертається на інший бік, його рухи ледь відчутні на іншій стороні матраца. Це забезпечує приємніший і спокійніший сон. Це велика перевага, порівняно з пружинними, повітряними і водяними матрацами, які мають тенденцію передавати всі рухи з одного боку на іншу. Крім того, латекс «безшумний» матеріал – не створює дратівливих шумів при експлуатації.

Латексний матеріал відомий своєю довговічністю. Матраци з натурального латексу служать набагато довше інших видів матраців, в середньому залишаючись комфортними протягом 10-15 років.

Ортопедичні подушки з латексу – це сучасне спальне приладдя для комфортного і здорового сну. Їх виробляють з природного спіненого каучуку – тобто з безпечної та екологічно чистої сировини, яка і робить їх зручними, корисними і навіть необхідними для здорового сну. Форма цих подушок повторює обриси шийної частини голови.

На сьогодні існує декілька типів ортопедичних подушок з латексу: традиційні прямокутно-квадратні, оригінальні U-подібні.

Переваги ортопедичних подушок з латексу:

 

Особливості дії латексних подушок:

Показання до використання:

Рекомендації по догляду:

Сам латекс прати не рекомендується, але при необхідності можна випрати вручну в мильній воді з температурою не вище 40 ° C.