Кокосова продукція

Рулони

Листи

Сучасні виробники використовують найрізноманітніші наповнювачі в матрацах, які у великій мірі визначають експлуатаційні характеристики і властивості виробу. Досить популярним є кокосовий наповнювач.

Кокос являє собою плід кокосової пальми, яка росте в тропіках. Це кістянка з твердою шкаралупою, яка покрита волокнами. Ці волокна називають койрою – саме їх використовують у виробництві матраців.

Процес виробництва кокосового наповнювача для матраців досить трудомісткий і довгий, чим власне і можна пояснити дорожнечу даних виробів для сну. Горіхи вимочують протягом тривалого часу (до 10 місяців), в морській або проточній воді. Потім волокна вичісують і висушують вручну. В результаті вдається отримати сплутане коротке волокно, яке використовується в якості наповнювача для таких виробів, як подушки, м`які меблі і безпружинні матраци. Причому, в якості наповнювача використовують лише м`які, короткі, сплутані волокна кокоса, інша койра застосовується для інших цілей.

Для того, щоб отримати еластичний, стійкий до деформацій і повітропроникний наповнювач, волокно кокосової койри виробники просочують натуральним латексом. Це дозволяє перетворити її в монолітний блок, в якому вона не кришиться і не розсипається.
Латексація койри робить вироби жорсткими по довжині і досить еластичними по ширині, це виключає провалювання матраца в центрі, але зберігає можливість згинатися вздовж контуру людини, яка лежить на ньому. Така койра кокоса використовується для виробництва ортопедичних матраців.

Кокосова койра володіє антибактеріальними властивостями, прекрасними теплообмінними характеристиками, не піддається гниттю, не вбирає вологи, має антиалергічні властивості, а також добре пропускає повітря. Волокно кокосового горіха, який зростав під сонцем тропіків, створює позитивне біополе під час сну.

 

 

 

 

Переваги кокосової койри:

Матраци з кокосової койри рекомендовані пацієнтам із захворюваннями опорно-рухового апарату, так як їх жорстка основа приносить користь хребту, а самі вироби мають яскраво виражені ортопедичні властивості. Кокосові матраци надзвичайно корисні і для абсолютно здорових людей!