Кінський волос

Рулони

Листи

Кінський волос – наповнювач, який відрізняє моделі матраців vip-класу, найбільш дорогих за вартістю і гарантує покупцеві нічний відпочинок в середовищі підвищеного комфорту та зручності.

Для виготовлення настилів з кінського волоса використовують якісне довге волосся з гриви і хвоста коня і поні, які для збільшення його експлуатаційних властивостей і терміну служби піддаються латексації (покриттю шаром латексу). Волосся скріплюється одне з одним, утворюючи цілісне полотно товщиною 20 міліметрів. Щільність такого матеріалу близько 70 кг/м3. Для порівняння, щільність води – 1000 кг/м3. Інакше кажучи, латексований кінський волос дуже легкий матеріал, по об`ємній щільності порівнянний з щільним імпортним поролоном. У таких матах міститься 50% кінського волосу і 50% латексу.

Переваги матраца з волокнами з кінського волосу є:

Матраци з кінського волосу досить дорогі, що пояснюється дорожнечею вихідної сировини. Однак ті властивості, які набуває матрац завдяки шару з кінського волосу,  виправдовують всі вкладені в його придбання кошти. Такий матрац має досить високу жорсткість і пружність, він довговічний і відмінно перерозподіляє навантаження на пружини основного блоку. Мати з кінського волосу гарантують, що навіть через 10 років пружини матраца не будуть тиснути на сплячого.

Кінський волос на підкладці з джуту – це найкращий натуральний (органічний) матеріал в якості наповнювача для м`яких меблів та матраців: він відрізняється високою еластичністю, пружністю і довговічністю. З плином часу кінський волос не розшаровується, не створює пил і миттєво реагує на навантаження, не піддаючись деформації. Шар матраца з волокнами з кінського волосу створює відмінну вентиляцію, вбирає вологу, не допускаючи попадання вологи в шари, що знаходяться нижче, і оберігаючи від неприємних відчуттів вогкості.

Перш ніж волос коней піде на виробництво матраців, його ретельно відсортовують, миють, і розчісують. Вже після цього настил з кінського волосу буде проведений 2-ма методами: або він потім прошиється як ватин, або склеїться латексним клеєм, як кокосова койра.

І це ще неповний перелік властивостей кінського волоса. Його хімічна структура схожа на структуру шерсті: кінський волос і шерсть – проникні, вони поглинають вологу та залишають приємні відчуття сухості. Але є і відмінність – він більш жорсткий і тому не схильний до стирання. Шар натуральних волокон кінського волоса гарантує ідеальну вентиляцію матраца. Це волокно попереджає появу ревматичних болів, і в ньому не розводяться мікроорганізми. Він також підвищує гігієнічні властивості матраца, оскільки протистоїть вбиранню вологи і запахів. У матраці ізолюючий шар зазвичай знаходиться між латексним монолітним блоком і стороною з бавовни або з вовни.

Латексований кінський волос рекомендується використовувати в жорстких моделях для любителів пружних і жорстких поверхонь, наприклад з латексом, кокосовою койрою. Для створення ізолюючих матеріалів волокна кінського волоса рівномірно склеюються за допомогою маленьких крапель латексу. Таким чином, навіть без додавання штучних хімічних клейких речовин створюється щільний і нерозривний шар, в якому волокна зберігають свою природну форму. Кінський волос проходить спеціальну обробку, тому виникнення алергічних реакцій малоймовірно.

Кінський волос використовується виробниками високоякісних матраців і м`яких меблів, щоб надати своїм виробам більшу міцність і комфорт. Кінський волос – дуже цінний дорогий матеріал, що володіє цілющими властивостями. Він вважається найблагороднішим наповнювачем і в основному застосовується у виробництві дорогих матраців, зроблених вручну за традиційною технологією. Такі вироби дуже популярні в Європі, особливо у Великобританії. Використання кінського волоса надає матрацам додаткових властивостей пружності і ортопедичності.

Ортопедичні матраци наповнюються кінським волосом як безпружинного типу, так і з блоком пружин – все залежить від того, якого ефекту потрібно добитися в результаті. Вважається, що поєднання кінського волоса з кокосовою койрою в багатошаровому заповненні матраців – це найкраще, що можна отримати в сфері здорових меблів для сну. І тому вивчення в цьому напрямку ще тривають.

Матрац з кінським волосом хороший тим, що він:

Матраци з наповнювачем з кінського волосу мають безсумнівний ортопедичний ефект і підходять як дітям, там і дорослим. І якщо дотримуватися всіх правил його експлуатації та догляду, то він здатний дарувати своїм господарям комфорт і радість не менше 10 років!